+420 776 648 424 Spolehliva firma Ověřeno zákazníky Hodnocení obchodu na Zboží.cz

TOJIRO TIP: ŠÉFKUCHAŘ Z DAMASCÉNSKÉ OCELI

14. 02. 2017
TOJIRO TIP: ŠÉFKUCHAŘ Z DAMASCÉNSKÉ OCELI
NOŽE TOJIRO Z PRODUKTOVÉ ŘADY FLASH - NOŽE OSTRÉ JAKO BLESK, PROTÍNAJÍCÍ NOČNÍ OBLOHU

Japonský šéfkuchařský nůž z prémiové řady TOJIRO Flash má délku čepele 180 mm a je určený pro profesionální prostředí a všechny vyznavače kvalitních nožů.

Prémiová řada TOJIRO Flash je unikátním spojením všech předních vlastností nožů japonského a západního stylu. Čepel nože je vyrobena z 63 vrstev damascénské oceli, za pomocí patentované tzv. DP metody, která skvělé vlastnosti tohoto materiálu ještě umocňuje.

Výrobce nožů TOJIRO soustředil veškeré své know-how nejen při výrobě čepele, ale také na ostatní funkční vlastnosti. Jakmile nůž uchopíte, ihned poznáte, o čem je řeč - nože TOJIRO Flash výborně padnou do ruky a jsou skvěle vyvážené. Tyto vlastnosti ocení nejen ti, kteří nože používají denně ke své práci.

Zakoupit šéfkuchařský nůž z prémiové řady TOJIRO Flash a dozvědět se další informace můžete ZDE...

Co nůž, to originál

Protože jsou nože vyráběny ručně, luxusní vlnkový vzor na čepeli, který je tak charakteristický pro damascénské nože, je u každého nože originální.

Proč šéfkuchařský nůž?

Šéfkuchařský nůž je bezpochyby základním nožem v každé kuchyni - ať profesionální, nebo u vás doma. Tyto nože jsou určeny pro každodenní krájení velkého množství potravin, využijete je při práci s masem, zeleninou, rybami, bylinkami, zkrátka na co si vzpomenete. Jen na krájení zamražených potravin a kostí je nepoužívejte ;-)  (na to se vyrábí speciální nože, které také naleznete v naší nabídce ZDE... )

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace