+420 776 648 424 Spolehliva firma Ověřeno zákazníky Hodnocení obchodu na Zboží.cz

TOJIRO Flash - Blesk protínající noční oblohu

02. 02. 2016
TOJIRO Flash - Blesk protínající noční oblohu

Pořiďte si v novém roce do své kuchyně perfektně ostrý a spolehlivý nůž, který Vám pomůže dosáhnout skvělých kulinářských výsledků.

Představujeme Vám prémiovou řadu TOJIRO Flash. Nože, do kterých společnost Tojiro Co. Ltd. vložila všechno své know-how a mistrné umění. Jádro čepele z kvalitní ocele VG-10 je obloženo 63 vrstvami damascénské oceli. Opakované překládání a spékání více druhů oceli s různým obsahem uhlíku dává vzniknout homogennímu materiálu, který spojuje výhody všech použitých ocelí a nože jsou tak bezkonkurenčně ostré a odolné.

Jakmile jednou vyzkoušíte nože řady Flash, stanou se ve Vaší kuchyni nepostradatelnými při krájení, sekání nebo např. porcování všech druhů potravin.

Celá konstrukce nože je od špičky až po patku vyrobena z jednoho kusu materiálu, nezlomíte ho při krájení ani se vám nezačne po čase viklat v rukojeti. Rukojeť je vyrobena z vysoce odolného materiálu určenému pro nejnáročnější používání. Ergonomicky tvarovaná rukojeť, která vznikla na základě roky shromažďovaným zkušenostem a testům společnosti Tojiro Co. Ltd., vám zaručí pohodlí a zároveň jistý úchop při každodenním krájení a sekání velkého množství potravin.

Jako všechny nože TOJIRO jsou tyto nože ručně vyráběny japonskými mistry nožíři, kteří ke svému umění přistupují s láskou a úctou sobě vlastní.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace