+420 776 648 424 Spolehliva firma Ověřeno zákazníky Hodnocení obchodu na Zboží.cz TOJIRO CZ s.r.o. na Biano CZ

Reklamace

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Odstoupit od smlouvy můžete do 14 dnů bez udání důvodu. Stačí stáhnout a vyplnit formulář pro odstoupení od smlouvy a zaslat je spolu s výrobkem na naši adresu TOJIRO CZ s. r. o., Přerovská 1117, 530 06 Pardubice. Zboží musí být v originálním balení, nepoškozené, čisté a bez známek použití, s veškerou dokumentací. Pokud není vrácené zboží v původním stavu, nemusí být zákazníkovi vrácena kompletní částka, kterou za něj zaplatil. Kompletní informace o procesu a náležitostech odstoupení od smlouvy se dozvíte v našich Obchodních podmínkách.

ČASTÉ CHYBY PŘI ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY BEZ UDÁNÍ DŮVODŮ VE LHŮTĚ 14 DNŮ:

 

 

reklamace

Reklamované zboží zašlete přepravní společností nebo poštovně na adresu: TOJIRO CZ s.r.o., Přerovská 1117, 53006 Pardubice. Nezapomeňte přiložit kopii dokladu o koupi zboží. Nutností je také přiložit průvodní dopis, ve kterém přesně a detailně popíšete vady reklamovaného zboží, a který bude obsahovat platné kontaktní údaje.

ČASTÉ CHYBY PŘI REKLAMACI:

 

Kompletní informace o procesu a náležitostech reklamace se dozvíte v našich Obchodních podmínkách. Potřebujete-li poradit, neváhejte nás kontakt na naší zákaznické lince +420 776 648 424 v pracovní dny od 10:00 do 16:00 h nebo na kontaktní e-mail info@noze-tojiro.cz. Jsme tu pro Vás.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace