+420 776 648 424 Spolehliva firma Ověřeno zákazníky Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Reklamace

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Odstoupit od smlouvy můžete do 14 dnů bez udání důvodu. Stačí stáhnout a vyplnit formulář pro odstoupení od smlouvy a zaslat je spolu s výrobkem na naši adresu TOJIRO CZ s. r. o., Lonkova 510, 530 09 Pardubice. Zboží musí být v originálním balení, nepoškozené, čisté a bez známek použití, s veškerou dokumentací. Pokud není vrácené zboží v původním stavu, nemusí být zákazníkovi vrácena kompletní částka, kterou za něj zaplatil. Kompletní informace o procesu a náležitostech odstoupení od smlouvy se dozvíte v našich Obchodních podmínkách.

ČASTÉ CHYBY PŘI ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY BEZ UDÁNÍ DŮVODŮ VE LHŮTĚ 14 DNŮ:

 

 

reklamace

Reklamované zboží zašlete přepravní společností nebo poštovně na adresu: TOJIRO CZ s.r.o., Dostihová 1159, 53006 Pardubice. Nezapomeňte přiložit kopii dokladu o koupi zboží. Nutností je také přiložit průvodní dopis, ve kterém přesně a detailně popíšete vady reklamovaného zboží, a který bude obsahovat platné kontaktní údaje.

ČASTÉ CHYBY PŘI REKLAMACI:

 

Kompletní informace o procesu a náležitostech reklamace se dozvíte v našich Obchodních podmínkách. Potřebujete-li poradit, neváhejte nás kontakt na naší zákaznické lince +420 776 648 424 v pracovní dny od 10:00 do 16:00 h nebo na kontaktní e-mail info@noze-tojiro.cz. Jsme tu pro Vás.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace